Apie v2o

Išskirtinis dėmesys, išliekamoji vertė ir tik aukščiausios kokybės autorinė juvelyrika – tokias vertybes puoselėdami Vilniuje įkūrėme v2o juvelyrikos namus. Čia stengiamės ne tik išklausyti, bet ir atsižvelgti, ne tik aptarnauti, bet ir pažinti, o autoriniais juvelyrikos dirbiniais norime pristatyti ne save, bet Jus ir Jūsų istoriją.

Kiekvienas namų svečias mums – naujas iššūkis, todėl atsižvelgiame net į mažiausias detales: nuo pirmojo susipažinimo iki papuošalo įpakavimo. Parduodami juvelyrinį kūrinį iš ekspozicijos, išsamiai konsultuojame, padedame pasirinkti tinkamiausią papuošalą. Kurdami pagal individualius užsakymus, įsiklausome į užsakovo pageidavimus, dėmesį skiriame net smulkiausioms detalėms, todėl kiekvienas juvelyrikos dirbinys – nesvarbu, tai vestuviniai žiedai ar kasdieniniai auskarai – yra išskirtinis, turi savo dvasią ir nuotaiką. 

Užupyje įsikūrę juvelyrikos namai – namai ne tik mums, bet ir mūsų draugams. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti vis platesnį autorinių darbų pasirinkimą – šiuo metu po mūsų namų stogu savo darbus eksponuoja daugiau nei 20 talentingų Lietuvos juvelyrų. Klientui stengiamės pristatyti tik tai, kas geriausia, todėl mūsų lentynose – tik kruopščiai atrinkti autorinės juvelyrikos kūrėjų darbai.

Mūsų galerijoje papuošalus iš aukso, sidabro bei titano puošia įvairūs akmenys: deimantai, smaragdai, granatai, perlai, safyrai ar rubinai, taip pat ir netradiciniai dūminiai kvarcai, oniksai, turmalinai, kianitai. Auskarai, apyrankės, sagės, pakabukai, sąsagos, žiedai ar verslo dovanos – tai tik dalis to, ką sutiksite užsukę į v2o juvelyrikos namus. Rinkdamiesi iš tokios gausybės autorių bei medžiagų derinių būsite tikri – Jus puošia unikalus, išskirtinis juvelyrikos dirbinys.

Juvelyrikos namai v2o – vieta, kur gyvena ilgaamžiai juvelyrikos kūriniai, turintys išliekamąją vertę, todėl auksinis pakabukas su safyru, sužadėtuvių žiedas su deimantu ar vardinės sąsagos su inicialais gali tapti vertinga dovana ne tik Jūsų artimiesiems, bet ir sau.

Visuomet laukiame Jūsų svečiuose!

Šilčiausi linkėjimai
v2o juvelyrikos namų įkūrėja
Viktorija OrkinėSkaitykite apie mus spaudoje!


UAB „Rovilnė“

Polocko 2, Vilnius


Mob.: +370 600 22700

El. paštas: viktorija@v2o.lt


Įmonės kodas: 134839113

PVM mok. kodas: LT348391113

A/s: LT387300010002507113

Bankas: Swedbank