Auksinis pakabukas "Box cross"

Auksinis pakabukas "Box cross"

  • 1 170€

Alex Šepkaus auksinis pakabukas su deimantais "Box cross"


Praba: Au 750

Svoris: 1,98 g.

Akmenys: Deimantai

Dydis: 3cm x 2,5cm


PAKABUKAS PARDUODAMAS BE GRANDINĖLĖS


APIE AUTORIŲ :

"Jei dirbčiau taip, kaip dirbau pirmuosius metus, gal jau ir būčiau labai pasiturintis, bet kad man nelabai to reikia... Svarbiau - gyventi ir dirbti taip, kaip patinka," - sako vienas garsiausių lietuvių juvelyrų pasaulyje Aleksandras Šepkus. 1998m. jis išvyko gyventi į Jungtines Amerikos Valstijas, kur dirbo nedidelėse juvelyrų dirbtuvėse, darė papuošalus "Bvlgari" ir "Tiffany". Pastaroji netgi kvietė autorių dirbti pas juos, tačiau A. Šepkus džiaugiasi, kad pasirinko eiti savo keliu, ką šiandien daro labai sėkmingai - daugiau negu 25-erius metus JAV gyvenančio ir kuriančio lietuvio darbai žinovų įvertinti ne tik kaip papuošalai, bet ir kaip meno vertybės. Ne be reikalo - savo darbuose A. Šepkus siekia išskirtinės kokybės, iš savęs ir savo komandos reikalauja, kad papuošalai būtų padaryti taip preciziškai, kad jokio broko nesimatytų net per mikroskopą. 
Taip, kaip nesunku susižavėti šio juvelyro darbais, lengva susižavėti ir jo asmenybe - paprastas, savas, nuoširdus ir įdomus, turintis daugybę istorijų, kurių norisi ir nepabosta klausytis. Nors didžioji dalis „Alex Šepkus New York“ vardu pristatomų autoriaus darbų eksponuojami už Atlanto, kūrėjas džiaugiasi galėdamas dalintis savo kūriniais ir Lietuvoje: „Lietuva – mano Tėvynė, kurioje gimiau, mokiausi ir pradėjau kūrybą. Gyvenu netoli Niujorko, bet vaikystės Kaunas ir studentiškas Vilnius man yra be galo brangūs, todėl būti pažįstamam ten man – lyg grįžimas namo.“

O mes savo ruožtu džiaugiamės galėdami eksponuoti šio pasaulinio lygio juvelyro darbus savo juvelyrikos namuose. Pasinaudokite išskirtine proga ir užsukite apžiūrėti, pasimatuoti, o gal net įsigyti Aleksandro Šepkaus kūrinius pas mus - Polocko g. 2, Vilnius! 


Pristatysime Jūsų svajonių papuošalą iki pat durų visiškai nemokamai ir visiškai nesvarbu ar tai kuklus sidabrinis pakabukas, ar žiedas su vieno karato deimantu! Įprastai užtrunkame 1-2 darbo dienas, tačiau puikiai suprantame, kaip sunku gali būti laukti :) Esame lankstūs ir išradingi, todėl nenustebkite jei dirbinys puoš Jus jau po keliolikos minučių!

Papuošalą supakuosime taip, kad šypsena Jūsų veidą papuoštų net neatidarius dėžutės. Specialiai V2o kurtos lakuotos medinės dežutės nepalieka abejingais net ir išrankiausių klientų!

Turite neatsakytų klausimų dėl pristatymo? Susisiekite su mumis +370 600 22700 arba info@v2o.lt.
Visi juvelyriniai dirbiniai, kuriami, gaminami bei parduodami mūsų Juvelyrikos namuose, atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.

Mes taip pat norime, kad mūsų kurti juvelyriniai dirbiniai kuo ilgiau spindėtų ir atrodytų kaip nauji, todėl su malonumu įsipareigojame kartą per metus atnaujinti juos nemokamai, pateikiant mūsų išduotą juvelyrinio dirbinio pasą.

Daugiau apie grąžinimą skaitykite Taisyklėse.
Visus papuošalus, kuriuos pas mus įsigyjate, kartą per metus atnaujiname nemokamai. Kiekvienas juvelyrinis dirbinys turi savo pasą, kuriame ne tik pateikiama visa informaciją apie įsigyjamą papuošalą - pavadinimas, svoris, medžiagos, įsigyjimo data, bet ir suteikiama galimybė kartą per metus nemokamai atnaujinti jame nurodytą juvelyrikos dirbinį, t.y. nuvalyti nešvarumus, nupoliruoti ar numatinti paviršių, patikrinti akmenukų laikymosi tvirtumą ir esant poreikiui juos įtvirtinti.

Būsime laimingi, jei naudositės šia aptarnavimo paslauga, nes tinkamai prižiūrimi juvelyriniai dirbiniai ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą, spindės ir džiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų anūkus.

Daugiau apie grąžinimą skaitykite Taisyklėse.
Įsigiję juvelyrikos dirbinį el. parduotuvėje www.v2o.lt, galite jį grąžinti per 14 dienų. Dirbinys turi būti pristatytas arba išsiųstas registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Juvelyrikos namai v2o, Polocko 2-40, Vilnius, prieš tai informavus el. paštu info@v2o.lt. Grąžinamas dirbinys privalo būti originaliame, tvarkingame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu Juvelyrikos dirbinio pasu, pritvirtintais kokybės sertifikatais/etiketėmis, būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei neturėti mechaninių pažeidimų žymių, atsiradusių dėl Kliento kaltės.

Daugiau apie grąžinimą skaitykite Taisyklėse.