Juvelyrikos degustacijos

Ar kada pagalvojote, kad ir juvelyrika gali būti skani? Saldžiausi desertai, kontrastiškiausi skoniai ar šokoladas su aukso dulkėmis, rodos, įsivaizduojami tik jaukiose kepyklėlėse ar prabangiose desertinėse, šį kartą pristatomi kitokiame amplua – juvelyrikos dirbinių pavidalu. Pirmą kartą organizuojamos „Juvelyrikos degustacijos“ kviečia į juvelyrikos pasaulį pažvelgti kitu kampu – ne tik kaip į aksesuarus, kruopščius dirbinius ar ilgaamžes dovanas, bet ir kaip į meną. 

KUR? Užupyje įsikūrusiuose v2o juvelyrikos namuose (Polocko g. 2, Vilnius)

KADA? Sausio 25 d., Kovo 22 d., Gegužės 24 d., Liepos 26 d., Rugsėjo 20 d., Lapkričio 22 d. 18:30 val. (Trukmė: 1 val. 30 min.)

KOKIA KAINA? 15 €

Autorinė juvelyrika – tai išskirtiniai, kruopščiai paruošti juvelyrikos dirbiniai, kuriems autoriai, galvodami apie kiekvieną detalę ir kurdami būtent jums, skiria ypatingą dėmesį. "Juvelyrikos degustacijų" metu pristatome kelis autorius, kurių darbai atitinka degustacijos temą. Svečius supažindiname su atrinktais kiekvieno pristatomo autoriaus kūriniais, atskleiždiame, kokias istorijas ar paslaptis jie slepia. Be to, pristatome ir technologines papuošalų gamybos detales, kalbame apie tauriuosius metalus, brangakmenius, jų charakteristikas. Kaip suprasti, ar investuojama į kokybišką akmenį? Ką reikia žinoti renkantis deimantą? "Juvelyrikos degustacijose" atsakysime į visus Jūsų klausimus.

Daugumai atrodo įprasta kolekcionuoti, pavyzdžiui, paveikslus, nes juk tai – menas, tačiau į juvelyriką kaip į meną žiūri tik vienetai. Leisdami degustuoti kitokius juvelyrikos skonius, sieksime šį požiūri praplėsti. Šis renginių ciklas skirtas ne tik su autorine juvelyrika jau susipažinusiems, bet ir tiems, kurie nori apie ją išgirsti, pamatyti ir sužinoti daugiau.

Praleisti jaukų vakarą v2o juvelyrikos namuose kviečiame nurodytomis dienomis, ketvirtadieniais. Kūrinius degustuoti ir iš arčiau juvelyrikos pasaulį pažinti padės šių namų įkūrėja Viktorija Orkinė

Vietų skaičius renginiuose ribotas, todėl BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA, kuri bus patvirtinta po bilieto įsigijimo. Laukiame Jūsų!

Registracijos el. paštas: viktorija@v2o.lt

Tel. nr. pasiteiravimui: +370 600 22 700
Šioje kategorijoje nėra prekių.