Sidabrinės sąsagos "Lietuva"

Sidabrinės sąsagos "Lietuva"

Viktorijos Orkinės sidabrinės sąsagos "Lietuva" 

Praba: Ag925

Džiaugiamės, kad išsirinkote sau patinkantį juvelyrikos dirbinį. Deja, šiuo metu parduotuvėje jo neturime, tačiau per 2-4 savaites pasirūpinsime, kad papuošalas pasiektų Jūsų rankas.

Esame lankstūs, todėl galime pagaminti tiek identišką nuotraukoje matomą, tiek unikalų, pagal Jūsų norus kurtą juvelyrikos dirbinį. Viskas, ko prašysime, tai kuo detalesnis pageidavimo aprašymas, kad kuo aiškiau suprastumėme Jūsų viziją ir sukurtumėme būtent tokį papuošalą, kokį įsivaizdavote. Užpildykite užsakymo formą, joje kiek galite detaliau nurodykite savo pageidavimus (tauriojo metalo spalvą, norimų akmenukų rūšis, spalvas, dydžius ir kt.), o mes susisieksime ir aptarsime likusias detales.

Daugiau apie individualų užsakymą skaitykite čia.
Pristatysime Jūsų svajonių papuošalą iki pat durų visiškai nemokamai ir visiškai nesvarbu ar tai kuklus sidabrinis pakabukas, ar žiedas su vieno karato deimantu! Įprastai užtrunkame 1-2 darbo dienas, tačiau puikiai suprantame, kaip sunku gali būti laukti :) Esame lankstūs ir išradingi, todėl nenustebkite jei dirbinys puoš Jus jau po keliolikos minučių!

Papuošalą supakuosime taip, kad šypsena Jūsų veidą papuoštų net neatidarius dėžutės. Specialiai V2o kurtos lakuotos medinės dežutės nepalieka abejingais net ir išrankiausių klientų!

Turite neatsakytų klausimų dėl pristatymo? Susisiekite su mumis +370 600 22700 arba info@v2o.lt.
Visi juvelyriniai dirbiniai, kuriami, gaminami bei parduodami mūsų Juvelyrikos namuose, atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.

Visų mūsų gaminamų juvelyrinių dirbinių su brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis akmenukų statymo kokybė prieš atiduodant Klientui patikrinama specialia įranga, kas užtikrina, kad gaminiai pirkėjui atiduodami tik su kokybiškai inkrustuotais akmenimis.

Mes taip pat norime, kad mūsų kurti juvelyriniai dirbiniai kuo ilgiau spindėtų ir atrodytų kaip nauji, todėl su malonumu įsipareigojame kartą per metus atnaujinti juos nemokamai, pateikiant mūsų išduotą juvelyrinio dirbinio pasą.

Daugiau apie grąžinimą skaitykite Taisyklėse.
Visus papuošalus, kuriuos pas mus įsigyjate, kartą per metus atnaujiname nemokamai. Kiekvienas juvelyrinis dirbinys turi savo pasą, kuriame ne tik pateikiama visa informaciją apie įsigyjamą papuošalą - pavadinimas, svoris, medžiagos, įsigyjimo data, bet ir suteikiama galimybė kartą per metus nemokamai atnaujinti jame nurodytą juvelyrikos dirbinį, t.y. nuvalyti nešvarumus, nupoliruoti ar numatinti paviršių, patikrinti akmenukų laikymosi tvirtumą ir esant poreikiui juos įtvirtinti.

Būsime laimingi, jei naudositės šia aptarnavimo paslauga, nes tinkamai prižiūrimi juvelyriniai dirbiniai ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą, spindės ir džiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų anūkus.

Daugiau apie grąžinimą skaitykite Taisyklėse.