Taisyklės

PREKIŲ PRISTATYMAS


 • Visus mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius (toliau - pirkinius/užsakymą/siuntą) pristatome NEMOKAMAI visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją vasaros sezono metu).
 • Pirkinys Lietuvoje siunčiamas per kurjerių tarnybą. Siuntos dažniausiai yra pristatomos tarp 08:00 ir 18:00 val. Būtina nurodyti Gavėjo vardą, pavardę, tikslų adresą ir telefono numerį, kad kurjeris galėtų su Jumis susisiekti ir sutarti dėl patogaus pristatymo laiko.
 • Visi užsakymai Lietuvoje gauti iki 13:00 val. (GMT +3:00), bus išsiųsti tą pačią darbo dieną. Užsakymo gavimo laiku yra laikomas laikas, kai pilnas apmokėjimas yra įskaitytas į Pardavėjo banko sąskaitą.
 • Jei užsakymas yra atliktas po 13:00 val., jis bus išsiųstas vėliausiai kitą darbo dieną (nuo pirmadienio iki penktadienio).
 • Užsakymai, atlikti savaitgalį, bus išsiųsti pirmadienį.
 • Dažniausiai siunta Klientą pasiekti turi jau kitą darbo dieną po išsiuntimo (pvz.: jei pirkinys yra išsiunčiamas antradienį, tai Klientą pasiekia jau trečiadienį). Mažesnių miestų gyventojams pristatymas gali užtrukti iki dviejų darbo dienų. Tačiau pardavėjas neprisiima atsakomybės ir neatsako už trečiųjų asmenų vykdomo pristatymo terminą.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta Juvelyrikos namams v2o. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.
 • Mūsų internetinėje parduotuvėje įsigytus juvelyrikos dirbinius siunčiame ir į užsienį. Pristatymo laikas bei kaina užsienyje priklauso nuo šalies ar regiono. Parašykite mums el.paštu viktorija@v2o.lt tikslų adresą ir mes patikslinsime galimus siuntimo būdus ir kainas.
 • Juvelyrikos namai v2o apdraudžia kiekvieną siuntinį iki tol, kol jis bus pristatytas Kliento nurodytu adresu. Atsiimant siuntinį reikės pasirašyti, kad siunta pasiekė Jus sėkmingai. Nuo tuo momento atsakomybę už pirkinį tenka Jums. Jeigu pirkinio gavėjas bus kitas asmuo, o ne Jūs (pvz. dovanos atveju), tai tokio gavėjo parašas bus taip pat laikomas atsiėmimo patvirtinimu ir atsakomybės perėjimu.
 • Jei norite pirkinį atsiimti jau tą pačia dieną, užsukite į Juvelyrikos namus v2o, adresu Polocko g. 2, Vilnius. Svarbu perkant pasirinkti "atsiimti parduotuvėje" pristatymo būdą. Žinodami atvykimo laiką, informuokite mus telefonu +370 600 22700 ir suruošime Jūsų pirkinį, kad atvykus nereikėtų laukti. Atvykusio atsiimti asmens vardas ir pavardė turi sutapti su mokėtojo vardu ir pavarde (turėkite Jūsų ID patvirtinantį dokumentą), išskyrus atvejus, kai mokėtojas raštu (el.paštu viktorija@v2o.lt) informuoja, kad atsiimti atvyks kitas žmogus ir nurodo jo vardą ir pavardę.
 • Visi juvelyrikos dirbiniai pristatomi originaliose ir solidžiose pakuotėse - mūsų kurtose ir specialiai Juvelyrikos namams v2o pagamintose dėžutėse bei dovanų maišeliuose.
 • Jei turite ypatingų pageidavimų ar klausimų, paskambinkite mums +370 600 22700 arba parašykite viktorija@v2o.lt.


Norite, kad kartu su juvelyrine dovana įteiktumėme ir gėlių?! Mes galime, svarbu žinoti Jūsų norus.


PAKUOTĖ


 • Visi mūsų juvelyrikos dirbiniai pristatomi originaliose ir solidžiose pakuotėse - mūsų kurtose ir specialiai Juvelyrikos namams v2o pagamintose dėžutėse bei dovanų maišeliuose.
 • Kiekvienas juvelyrinis dirbinys turi savo pasą, kuriame pateikiama visa informaciją apie įsigyjamą papuošalą - pavadinimas, svoris, medžiagos, įsigyjimo data. Juvelyrikos pasas suteikia galimybę kartą per metus nemokamai atnaujinti jame nurodytą juvelyrikos dirbinį, t.y. nuvalyti nešvarumus, nupoliruoti ar numatinti paviršių, patikrinti akmenukų laikymosi tvirtumą ir esant poreikiui juos įtvirtinti.

Išskirtinis mūsų dėmesys net detalėms


APMOKĖJIMAS


 • Sumokėti už juvelyrinius dirbinius Juvelyrikos namų v2o salone galima grynaisiais pinigais, debetine ar kreditine kortele, bankiniu pavedimu.
 • Sumokėti už juvelyrinius dirbinius, perkant elektroninėje parduotuvėje www.v2o.lt, galima šiais būdais:
  • bankiniu pavedimu iš bet kurio Lietuvos banko į mūsų įmonės sąskaitą (UAB "Rovilnė" A.s. Nr.: LT387300010002507113 AB Swedbank). Į mokėjimo paskirtį būtina įrašyti Užsakymo ID bei pilną vardą ir pavardę. Jūsų užsakymas bus pradėtas vykdyti tik po pinigų įskaitymo į Pardavėjo sąskaitą;
  • per Paysera sistemą;
  • per Paypal sistemą. Norint mokėti šiuo būdu, prašome susisiekti nurodytais kontaktais viktorija@v2o.lt, +370 600 22700.

Mes lankstūs. Net ir apmokėjimo klausimais.


GARANTIJOS IR APTARNAVIMAS


 • Visi juvelyriniai dirbiniai, kuriami, gaminami bei parduodami mūsų Juvelyrikos namuose, atitinka tarptautinius bei Lietuvos prabavimo rūmų nustatytus kokybės standartus.
 • Visi juvelyriniai dirbiniai, parduodami Juvelyrikos namų v2o salone bei internetinėje parduotuvėje www.v2o.lt, yra pažymėti teisės aktų reikalavimus atitinkančiais kokybės ženklais: prabomis, brangakmenių sertifikatais, atsakomybės ženklais.
 • Visų Juvelyrikos namuose v2o gaminamų juvelyrinių dirbinių su brangakmeniais ar pusbrangiais akmenimis akmenukų statymo kokybė prieš atiduodant Klientui patikrinama specialia įranga, kas užtikrina, kad gaminiai Klientui atiduodami tik su kokybiškai inkrustuotais akmenimis.
 • - Įsipareigojame vieną kartą per metus nemokamai atnaujinti (nuvalyti nešvarumus, nupoliruoti ar numatinti, patikrinti akmenukų laikymosi tvirtumą ir, esant poreikiui, juos įtvirtinti) juvelyrikos dirbinius, įsigytus Juvelyrikos namuose v2o. Norint atnaujinti juvelyrikos dirbinį, reikia pristatyti jį kartu su išduotu Juvelyrikos dirbinio pasu į mūsų saloną, adresu Polocko g. 2, Vilnius.
 • Juvelyrinius dirbinius, įsigytus Juvelyrikos namuose v2o, esant mechaniniams pažeidimams ar natūraliam nusidėvėjimui, galime suremontuoti savo dirbtuvėse greitai ir už palankią kainą.

Mes nepamirštame mūsų kurtų juvelyrinių dirbinių tik atidavę į Jūsų rankas. Norėdami padėti jiems spindėti ir kuo ilgiau atrodyti kaip naujiems, kviečiame bent kartą į metus užsukti juos atnaujinti mūsų Juvelyrikos namuose.


JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ PRIEŽIŪRA


Visus papuošalus, kuriuos įsigyjate Juvelyrikos namų v2o salone arba elektroninėje parduotuvėje www.v2o.lt, kartą per metus atnaujiname nemokamai. Būsime laimingi, jei naudositės šia aptarnavimo paslauga, nes tinkamai prižiūrimi juvelyriniai dirbiniai ilgiau išlaikys savo pirminę išvaizdą, spindės ir džiugins ne tik Jus, bet ir Jūsų anūkus. Pateikiame keletą patarimų, kuriais vadovaujantis prisidėsite prie tinkamos priežiūros.

 • Papuošalus geriausia laikyti specialiose juvelyrinių dirbinių dėžutėse, atskirtus vienus nuo kitų, kad atskirų papuošalų paviršiai vienas su kitu nesiliestų ir būtų išvengta braižymosi.
 • Nedėvimi papuošalai, ypač pagaminti iš sidabro, gali keisti savo spalvą ir oksiduotis (tamsėti, juoduoti). Jokiu būdu nevalykite jų dantų pasta ar kitomis buitinėmis priemonėmis. Juos reikia atsargiai nuvalyti minkštu medvilniniu audiniu arba specialiomis sidabrui ir auksui skirtomis blizginimo servetėlėmis. Toks valymas nepadės pašalinti įbrėžimų, bet padės atgauti pirminę papuošalo spalvą ir suteiks blizgesio. Atkreipiame dėmesį, kad toks valymo būdas netinka, jei juvelyrinis dirbinys yra specialiai oksiduotas, dengtas rodžiu ar auksuotas, tuomet valymą geriau patikėti juvelyrui, nes galite nutrinti specialiai paruoštą paviršių.
 • Kenksminga laikyti papuošalus, ypač pagamintus iš sidabro, vonios kambaryje ar kitose drėgnose patalpose, nes drėgmė skatina oksidaciją.
 • Geriausia nusiimti žiedus ypač su brangakmeniais, kai naudojate muilą, šampūną, kremą ar kitas kosmetines priemones, nes akmenys praranda blizgesį, kaupiasi nešvarumai.
 • Patartina papuošalus nusiimti atliekant buities darbus, nes cheminės medžiagos gali neigiamai paveikti juvelyrinių dirbinių paviršių, skatinti oksidaciją. Ypač saugokite perlus, nes jie praranda žvilgesį nuo stiprios koncentracijos cheminių medžiagų.
 • Patartina juvelyrinių dirbinių nedėvėti:
  • paplūdimyje, nes smėlis braižo paviršių, druska kenkia, o šaltas vanduo daro įtaką piršto dydžiui ir jam sumažėjus galite pamesti žiedą;
  • pirtyje, nes staigūs temperatūrų pokyčiai gali pakenkti ne tik papuošalui (pvz. perlas gali tapti rudas), bet ir Jums - įkaitęs auskarų, grandinėlių ir kitų papuošalų metalas gali nudeginti;
  • baseine, nes išvengsite ne tik pametimo rizikos, bet ir patausosite patį juvelyrinį dirbinį, kuriam gali pakenkti chloras bei drėgna aplinka;
  • mineralinėse voniose ar kitų SPA procedūrų metu. Ypač venkite dėvėti papuošalus su perlais, nes perlui kenkia druskų prisotintas vanduo ir jis gali prarasti žvilgesį.
 • Visus juvelyrinius dirbinius reikia saugoti nuo smūgių, ypač papuošalus su brangakmeniais. Patartina vengti bet kokio sąlyčio su kietais paviršiais.
 • Lengvi, liauni, pūsti, ažūriniai dirbiniai neturi būti dėvimi ten, kur dėl neatsargumo galėtų būti paveikti mechaniškai. Nedidelis mechaninis poveikis gali deformuoti, sulaužyti ar kitaip jį sugadinti.
 • Patartina juvelyrinius dirbinius periodiškai atnaujinti pas juvelyrą, t.y. profesionaliai išvalyti, nupoliruoti, patikrinti akmenukų laikymąsi ir pan. Kartą per metus šia paslaugą pas mus įsigytiems papuošalams teikiame nemokamai ir kviečiame ja naudotis (būtina pateikti Juvelyrinio dirbinio pasą).
 • Jei turite daugiau klausimų, kaip geriau prižiūrėti įsigytus juvelyrinius dirbinius, teiraukitės el. paštu viktorija@v2o.lt arba telefonu +370 600 22700.

Nesukite galvos dėl juvelyrinių dirbinių atnaujinimo, patikėkite tai mums.


GRĄŽINIMAS


 • Įsigiję prekę Juvelyrikos namuose v2o arba el. parduotuvėje www.v2o.lt nedelsiant patikrinkite jos kokybę ir įsitikinkite, kad prekė neturi defektų. Nustatę prekės trūkumų nedelsdami, per įmanomai trumpiausią laiką kreipkitės į Pardavėją. Netinkamos kokybės prekę galite pakeisti arba grąžinti prieš tai informavus el. paštu viktorija@v2o.lt. Prekė gali būti nepriimama arba nekeičiama, jeigu per protingą laiką nuo to, kai pastebėjote ar turėjote pastebėti prekės defektą, apie tai nepranešėte Pardavėjui ir nenurodėte, kokių reikalavimų prekė neatitinka. Prekę būtina pristatyti arba išsiųsti registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Juvelyrikos namai v2o, Polocko g. 2 – 40, Vilnius. Siuntimo išlaidas apmokėsime mes.
 • Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintų „Mažmeninės prekybos taisyklių“ 10.1.7.12. punktu, kokybiški juvelyriniai dirbiniai yra nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus atvejus, kai pardavėjas sutinka priimti ar pakeisti prekes. Ši taisyklė galioja lokaliuose Juvelyrikos namų v2o salonuose.
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, Klientas, juvelyrikos dirbinį įsigijęs el. parduotuvėje www.v2o.lt, turi teisę per 14 darbo dienų grąžinti prekę dėl bet kokios priežasties. Klientas privalo ją pristatyti arba išsiųsti registruotu paštu/per kurjerių tarnybą adresu Juvelyrikos namai v2o, Polocko g. 2 – 40, Vilnius, prieš tai informavus el. paštu viktorija@v2o.lt. Tokiu atveju Prekės siuntimo išlaidas apmoka Klientas.
 • El. parduotuvėję įsigyta grąžinama kokybiška prekė privalo būti originaliame, tvarkingame įpakavime su grąžinamai prekei priklausančiu Juvelyrikos dirbinio pasu, pritvirtintais kokybės sertifikatais/etiketėmis, būti nedėvėta, nepraradusi prekinės išvaizdos bei neturėti mechaninių pažeidimų žymių, atsiradusių dėl Kliento kaltės.
 • Juvelyrikos namai v2o turi teisę prekės nepriimti atgal ir pinigų negrąžinti, jei kokybiškos prekės pakuotė ir / ar kokybės sertifikatai/etiketės yra pažeistos arba yra matomos prekės dėvėjimo žymės. Tokiu atveju Klientas turi teisę prekę atsiimti atgal.
 • Kartu su preke Klientas privalo pateikti raštišką prašymą, kuriame turi būti nurodyta grąžinimo priežastis ir Kliento banko sąskaitos numeris pinigų grąžinimui atlikti. Pasirašytas prašymas taip pat gali būti atsiųstas skanuotas elektroniniu paštu viktorija@v2o.lt.
 • Siuntą aukščiau nurodytu adresu prašome siųsti registruotu paštu arba naudojant kurjerių paslaugas su įteikimu gavėjui. Būtina išsaugoti siuntos registracijos numerį.
 • Iki to momento, kai grąžinama prekė pasieks Juvelyrikos namus v2o, ji yra Kliento nuosavybė ir atsakomybė, todėl grąžindamas prekę Klientas turi įsitikinti, ar tinkamai ją supakavo, ar siuntimo metu ji nebus pažeista.
 • Gavus grąžinamą prekę, jeigu yra visos pinigų grąžinimo sąlygos, pinigai Klientui grąžinami per 15 darbo dienų į raštiškame prašyme nurodytą sąskaitą.
 • Juvelyrikos namai v2o pasilieka teisę vartotojų grąžintas prekes, kurios buvo įsigytos el.parduotuvėje www.v2o.lt, patikrinti Lietuvos Prabavimo rūmuose, kad būtų įsitikinta, ar prekė yra grąžinta tokia, kokia buvo išsiųsta. Tai ypač galioja perkant prekes su briliantais. Tik gavus analizės rezultatus Juvelyrikos namai v2o grąžins pinigus. Tai gali užtrukti iki 14 darbo dienų.
 • Remiantis ES internetinės prekybos taisyklėmis, Klientas neturi teisės grąžinti el.parduotuvėje www.v2o.lt įsigytos kokybiškos prekės, kuri buvo užsakyta specialiai Klientui (nebuvo sandėlyje ir tai nurodoma prieš įsigyjant), nebent Šalys susitartų kitaip.
 • Individualiai užsakant prekes iš el.parduotuvės www.v2o.lt (kai prekių nėra sandėlyje ir ji užsakoma ir/ar gaminama specialiai Klientui) grąžinimas galimas tik tada, jei prekė yra nekokybiška. Siuntimo atgal išlaidas apmoka Juvelyrikos namai v2o.
 • Jeigu prekės Klientas negauna ir siuntimo kompanija grąžina ją atgal dėl klaidingai nurodyto adreso, papildomas siuntimo išlaidas padengti turės Klientas. Prekės kaina bus perskaičiuojama iškart, kai ji bus grąžinta Juvelyrikos namams v2o. Su Klientu bus nedelsiant susisiekta ir apie tai informuota.Kilus klausimams dėl gaminių grąžinimo arba keitimo, visi nesutarimai sprendžiami derybų būdu. Nepavykus deryboms, kreipiamasi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir/ar "Lietuvos Prabavimo Rūmus", galinčius konsultuoti, ar pretenzija yra pagrįsta.

Tikime, kad visuomet galima rasti abiems pusėms palankų sprendimą.


NAUJIENLAIŠKIAI


 • Sutikdami su šiomis Taisyklėmis, sutinkate gauti Juvelyrikos namų v2o naujienlaiškus.